Ana Sayfa / Genel / Erkekler En Çok Neleri Sever Öğrenmek İstermisiniz?

Erkekler En Çok Neleri Sever Öğrenmek İstermisiniz?

1- Saç maşası veya kirpik kıvırıcısı, erkeklere işkence aletleri gibi gelebilir ama yine de süslenirken sizi seyretmek onları büyüler. “aynanın önünde üzerinde havluyla durmuş, makyaj yapan bir kadını seyretmek güzeldir” diyor erkeklerin birçoğu.

2- Güzel gözükmek sizi mutlu ediyor ama erkek arkadaşınız bunu ancak ağzınızdan duyduğu zaman hissedebiliyor. Ona iltifat ederek, fiziksel özelliklerinin farkına varmasını sağlayın. Bunun için kol kaslarına dokunabilir veya gözlerine iltifat edebilirsiniz.

3- Sessiz kaldıklarında, üzgün ya da mutsuz olduklarından değil, yalnızca o anın tadını çıkarmakta olduklarından öyle davranıyor olabilirler. Bunda tartışacak bir şey yok! Bunu böyle kabul ederseniz siz de daha rahat ve mutlu olursunuz.

4- İşinizle ilgili dertlerinizi veya anne- babanızla aranızda geçenleri anlattığınız zaman, dinlemeleri gerektiğinin farkında olan erkekler yine de birçok soruna çözüm getirebileceklerine inanıyorlar.

5- Dekolte kıyafetler! Üzerimizde kıyafetlerimiz varken her şeyi görebiliyor olmak, çıplak görme hayal ve isteklerini kaybetmelerine sebep oluyor.

 

Hakkında TriLece sekerchat.com

Bu habere de bakabilirisiniz

milli takım

Türk milli takımı ile haberler wwww.sekerchat.com adresimiz de m

4 Yorumlar

  1. Hmm! Haklı yanları olabilir bu araştırmanın dikkate almakta fayda görüyorum. 🙂

  2. 😀 😀 😀

  3. Erkegin kalbine giden yol migdesinden gecer . 🙂

  4. HARİKASINNNN TriLecemmm 🙂 erkeklerin bunları sevdiğini hic bilmiodum valla ama bekletilmeyide sevmezler sanırım buda bi gerçek cok sabırsız varlıklardır ama yazı süper olmuş numberone 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE