Türkiyenin En Büyük Chat ve Sohbet Portalında Yeni Chat Arkadaşlıkları Edinin.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Erkekler En Çok Neleri Sever Öğrenmek İstermisiniz? - SekerChat.com - Sohbet, Chat, bedava, Chat odaları


Erkekler En Çok Neleri Sever Öğrenmek İstermisiniz?

1- Saç maşası veya kirpik kıvırıcısı, erkeklere işkence aletleri gibi gelebilir ama yine de süslenirken sizi seyretmek onları büyüler. “aynanın önünde üzerinde havluyla durmuş, makyaj yapan bir kadını seyretmek güzeldir” diyor erkeklerin birçoğu.

2- Güzel gözükmek sizi mutlu ediyor ama erkek arkadaşınız bunu ancak ağzınızdan duyduğu zaman hissedebiliyor. Ona iltifat ederek, fiziksel özelliklerinin farkına varmasını sağlayın. Bunun için kol kaslarına dokunabilir veya gözlerine iltifat edebilirsiniz.

3- Sessiz kaldıklarında, üzgün ya da mutsuz olduklarından değil, yalnızca o anın tadını çıkarmakta olduklarından öyle davranıyor olabilirler. Bunda tartışacak bir şey yok! Bunu böyle kabul ederseniz siz de daha rahat ve mutlu olursunuz.

4- İşinizle ilgili dertlerinizi veya anne- babanızla aranızda geçenleri anlattığınız zaman, dinlemeleri gerektiğinin farkında olan erkekler yine de birçok soruna çözüm getirebileceklerine inanıyorlar.

5- Dekolte kıyafetler! Üzerimizde kıyafetlerimiz varken her şeyi görebiliyor olmak, çıplak görme hayal ve isteklerini kaybetmelerine sebep oluyor.

 Toplam 4 Yorumlar
TriLece sekerchat.com

Hmm! Haklı yanları olabilir bu araştırmanın dikkate almakta fayda görüyorum. :)

admin

Erkegin kalbine giden yol migdesinden gecer . :)

MeLiSs

HARİKASINNNN TriLecemmm :) erkeklerin bunları sevdiğini hic bilmiodum valla ama bekletilmeyide sevmezler sanırım buda bi gerçek cok sabırsız varlıklardır ama yazı süper olmuş numberone :)

Bir cevap bırakın.

CLOSE
CLOSE