Ana Sayfa / Genel / Kadınlar En Çok Neleri Sever Öğrenmek İstermisiniz?

Kadınlar En Çok Neleri Sever Öğrenmek İstermisiniz?

1- Yenilikçi cılız tipler dahi delirten pazulara sahip. Büyük ihtimalle elleri de büyük. Bir erkeğin hangi bedende olduğu mühim değil, her an ufak ve hassas olduklarını hissettirebilirler. Ve elbette sakal! Kaşındırdığı ve gıdıkladığı ortada ama kışkırtıcı olduğu görünüyor.

2- Bir adam ağladığı zaman, bayanlar duygusal piyangoyu kazanmış buna benzer hissedebilir. Gözyaşları, samimiyetin en uç işareti; ve gardını indirmiş olmak muhtemelen önemsediğimizi ve güvendiğimizi gösterir. Ve akabinde gelen kucaklaşma veya saçlarının arasına kondurulan öpücükler kalplarinin ritmini değiştiriyor.

3- Kadınları esprilerimiz ile etkilemeye çalışmak, fizyolojik fonksiyonların komik olduğunu düşünmek, yetersizliklerle ilgilenen gülmelerini sağlayabilmek.

4- Üzerlerinde babaanne iç çamaşırları varken dahi. Görünümün pek birçok şeye baskın geldiği bir dünyada yaşıyor olsak dahi. Onları arzuladıklarımızı bilmeleri hoşlarına gidiyor.

5- Özellikle dev gibi benzer ve çizgili olan kazaklarımızı ve gömleklerimizi evin içerisinde kıyafet niyetine giymeyi seviyorlar.

Hakkında TriLece sekerchat.com

Bu habere de bakabilirisiniz

milli takım

Türk milli takımı ile haberler wwww.sekerchat.com adresimiz de m

4 Yorumlar

  1. kadının her hali güzel bence 🙂

  2. yeni şeyler öğrendik sayende trilece teşekkürler 🙂

  3. Her$ey Cok GüseL TriLece ßen ßunları ßiLmiordum Sayende Herşeyi öğreniYoruz:))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE