Türkiyenin En Büyük Chat ve Sohbet Portalında Yeni Chat Arkadaşlıkları Edinin.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Komik Resim Paylaşımları Adresi - SekerChat.com - Sohbet, Chat, bedava, Chat odaları


Komik Resim Paylaşımları Adresi

logo

İnternette çeşitli sitelerin açışdı bu zamanlarda en çok rağbet gören siteler arasında komik siteler yer almaktadır. İnsanlar genelde günün stresinden veya bilgisayar başında iş yoğunluğundan birkaç dakikalığına da olsa mola vererek çeşitli karikatür, caps veya benzeri komik resimlerin yer aldığı sitelere erişim sağlayarak can sıkıntısı gidermektedir.

 

Komik siteler arasında son yıllarda en çok tercih edilen caps siteleri birbirinden komik diyalogların eklendiği insan ve hayvan resimlerinden oluşan komik resimleri paylaşmaktadır. Spor camiasından müzik dünyasına, siyaset adamlarından tutun sokak kedilerine kadar komik resimlerin altına esprili diyaloglar eklenerek site ziyaretçilerinin beğenisine sunmaktadır. Caps sitelerinde yer alan yorum gönderme alanlarından dilediğiniz caps hakkında yorum gönderebilme şansına da sahipsiniz.

KENDİ CAPSLARIMI PAYLAŞABİLİR MİYİM?

Caps siteleri ayrıca üye olmak isteyen caps tutkunları için özel paneller geliştirerek hem kendi isimleri ile yorum yapabilme hem de kendi profil sayfalarından caps paylaşımları yapmalarına izin vermektedir. Tabi bunların belli başlı kuralları yer almaktadır aksi takdirde siteden uzaklaştırılma gibi bir cezai işlem görebilirsiniz. Oluşturduğunuz komik capsları profilinize giriş yaptıktan sonra kendi duvarınıza paylaşarak diğer üyelerin dikkatini çekebilir ve hazırlamış olduğunuz capslara hem yorum hem de beğeni sağlayabilirsiniz.

Birbirinden harika ve komik capslar için internette birçok gezinen kaliteli caps siteleri yer almaktadır. Bunlardan birine üyeliğini yaparak oluşturmuş olduğunuz komik capslarınızı anında paylaşabilirsiniz.Bir cevap bırakın.

CLOSE
CLOSE