Türkiyenin En Büyük Chat ve Sohbet Portalında Yeni Chat Arkadaşlıkları Edinin.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kullanıcı Sözleşmesi - SekerChat.com - Sohbet, Chat, bedava, Chat odaları


Kullanici Sözleşmesi

SekerChat.Com Privacy Policy – Kullanıcı Sözleşmesi
Aşağıda ki, SekerChat.Com ve SekerChat.Com üyeleri/kullanıcıları arasında ki üyelik ve kullanım sözleşme metnidir. SekerChat.Com Sohbet Sunucusuna girdikten sonra, kullanıcı adınızı kayıt etmeden veya sohbete başlamadan önce dikkatlice okuyunuz. 
SekerChat.Com sohbet sunucusuna bağlanan tüm kullanıcılar bahsi geçen bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.
Genel Kurallar
1) SekerChat.Com sitesi, yalnızca 18 yaşını doldurmuş ve 18 yaşından büyük kullanıcılar içindir. Sitemizde sohbete başlayan veya kullanıcı adını kayıt eden herkes 18 yaşından büyük olduğunu teyit etmiş sayılır. 18 yaşından küçük olan kullanıcıların sorumluluğunu Mynet.Tc Yönetimi kabul etmemektedir.
2) SekerChat.Com Sohbet Sunucusunda ki tüm kanallar ve kullanıcı adları sunucu yönetimine aittir. Hiçbir kullanıcı kanal ve kullanıcı adları üzerinde hak iddia edemez ve para karşılığında alınıp satılması kesinlikle yasaktır. Gerek görüldüğü takdirde, el koyulabilir, geçici veya sürekli olarak kullanıma kapatılabilir.
3) SekerChat.Com kullanıcı isimleri kişiseldir. Sunucuya kayıt olduktan sonra, kullanıcı adını ve bilgilerini korumak kullanıcının yükümlülüğündedir. SekerChat.Com Yönetimi unutulan veya kaybedilen şifreleri vermekle yükümlü değildir.
4) SekerChat.Com Sohbet Sunucusunda her kullanıcı adı bir kere alınabilir. İlk seferde şifrelediğiniz kullanıcı adınız, 20 gün süreyle sürekli girmediğiniz takdirde kayıtlardan düşecektir ve başka kullanıcıların kullanımına sunulacaktır.
5) SekerChat.Com Yönetimi, sunucu üzerinde ki özel görüşmelerle ilgili sorumluluk kabul etmemektedir. Sunucumuzda özelde bir veya birden fazla kişiyi engellemek mümkün olduğu için, özelde yapılan görüşmeler tarafların sorumluluğundadır. Doğacak sorunlarla ilgili sorumluluklar kullanıcılara aittir.
6) SekerChat.Com Sohbet Sunucunda, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı girişimlerde bulunmak, bu girişimlere yardım ve yataklık etmek, genel odalarda veya özel görüşmelerde suç ve benzeri sohbetler etmek yasaktır. Özel Görüşmeler Kayıt altına alınmadıgı için Kişisel bilgilerin paylaşımı yasaktır. Bu tip Paylaşımları yapanlar bunlardan doğacak her turlu Yasal yaptırım Karşısında Hak iddia edemezler Mynet Yonetimi Bu konuda Hiç Bir sorumluluk kabul etmez Tüm Sorumluluk Paylaşımı Yapan Kişiye Aittir. Herkese açık kanallarda bu gibi sorunlar tespit edildiği takdirde, kullanıcı sunucudan uzaklaştırılabilir. Bu gibi durumlarda Adli Makamlar tarafından talep edilmesi halinde, kullanıcının IP (Internet Protocol) Numarası verilecektir.
7) SekerChat.Com Sohbet Sunucusu teknik aksaklıklardan dolayı kesintilere uğrayabilir. Bu gibi durumlarda Yönetim mesuliyet kabul etmemektedir. Servis sağlayıcılarıyla ilgili olacak problemlerden sorumlu değildir.
8) SekerChat.Com Kullanıcıları, kullanıcılardan kaynaklanan kayıplar, sorunlar neticesinde ki mağduriyetin, yine kullanıcılar tarafından karşılanacağını kabul eder.
9) SekerChat.Com Sohbet Sunucularına her turlu Bot Proxy botnet zararlı bağlantılarla baglanmaya calısma sunucuyu sekteye ugratma sunucuya maddı ve manevı zarar vermeye calısmak kesınlıkle yasaktır , bu tıp hareketlere basvuran tespıt edıldıgı anda adli makamlara gereklı bılgıler verılecek maddı ve manevı kayıplar ıcın Mynet yonetımı yargı yolunu kullanmaktan çekınmeyecektır.
10) SekerChat.Com kullanıcıları yukarıda beyan edilen 10 maddelik sözleşmeyi kabul etmiş sayılır. Kesintisiz ve güvenli sohbet ortamı oluşturulması için tüm kurallara uymak zorundadır. Uyulmadığı takdirde, gerekli yaptırımlar uygulanacaktır.
SekerChat.Com önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda herhangi bir şart ve hizmet koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
SekerChat.Com Üst Yönetimi.
Lütfen diğer kullanıcılara karşı saygılı ve anlayışlı davranınız. Unutmayınız ki, başkalarına karşı saygı, kendinize karşı saygıdır

CLOSE
CLOSE