Türkiyenin En Büyük Chat ve Sohbet Portalında Yeni Chat Arkadaşlıkları Edinin.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sneijder'in yorumu


Sneijder’in yorumu

Sneijder: Gol atarsam…

Hollanda Milli Takımı Teknik Direktöre Danny Blind, Dünya Kupası’nı üçüncü bitiren bir takım olarak Avrupa Futbol Şampiyonası grup eleme maçlarında kötü bir performans sergilediklerini belirtti.

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Grup Elemeleri’nde Türkiye ile yarın oynayacakları maç öncesi Galatasaraylı oyuncu Wesley Sneijder ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Hollanda Milli Takımı Teknik Direktörü Danny Blind, Dünya Kupası’nı üçüncü bitiren bir takım olarak Avrupa Futbol Şampiyonası grup eleme maçlarında kötü bir performans sergilediklerini, durumlarının kendileri için de sürpriz olduğunu söyledi.
Takım olarak her zaman kazanmak istediklerini ifade eden Blind, ‘Biz takım olarak hiçbir zaman, ‘Çıkın beraberliğe oynayın’ demiyoruz. Ben her zaman takımımın kazanması gerektiğini düşünüyorum. Baktığınız zaman Hollanda takımları savunma ağırlıklı takımlar değillerdir. Her zaman hücuma oynayan, gol arayan takımlarız. Bundan dolayı oynayış stilimizde kendi sahamıza kapanmak gibi bir şey yoktur. Her maçı kazanmak için oynarız. Baktığınız zaman kadromuz genç ve yeteneksiz oyunculardan kurulu. Türkiye gibi ülkelerde, bu tarz atmosferde oynamaya bayılıyordum. Onlar da böyle atmosferde oynamaktan keyif alacaklardır. Genç oyuncular bu maçı vitrin olarak görüyor” dedi.
3 yıldır Türkiye’de oynadığını belirten Wesley Sneijder ise, yarınki maça milli takım için çıkacağını ifade ederek, gol attığında sevinç gösterisi yapıp yapmayacağını şu an için bilmediğini belirtti. Sneijder, Selçuk İnan ile oynayacakları maç hakkında sohbet ettiklerini, bunun da doğal bir sohbet olduğunu söyledi.
Basın toplantısının ardından Hollanda Milli Takımı oyuncaları, maçın oynanacağı statta antrenman yapıp, hazırlık çalışmasını tamamladı.


Bir cevap bırakın.

CLOSE
CLOSE