Türkiyenin En Büyük Chat ve Sohbet Portalında Yeni Chat Arkadaşlıkları Edinin.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Burçlar ve Astroloji


Burçlar ve  Astroloji
KOÇ 21 Mart – 20 Nisan
Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından coşkulu günler. Sevdiğiniz bir kişiyle alacağınız kararlar doğrultusunda olumlu değişiklikler söz konusu olabilir. Stres nedeniyle kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Yapabileceğiniz kadarına odaklanın ve diğer kısımları akışa bırakmayı denmeyin.
BOĞA 21 Nisan – 20 Mayıs
Kişisel gelişiminize önem vermeniz gereken, yapacağınız planlarda eğitime veya yeni şeyler öğrenmeye ağırlık verebileceğiniz günlerdesiniz. Sosyal ortamlarda hayatınız üzerinde etkili olabilecek kişilerle tanışabilirsiniz. İlerlemek veya kendinizi geliştirmek için, düşündüğünüzün aksine çok fazla para harcamanız da gerekmiyor
İKİZLER 21 Mayıs – 20 Haziran
Duygularınızı özel kişilerle paylaşabilirsiniz. Bazı kişilerin sözleri ya da yaptıkları gününüzün güzel akışını bozabilir. Hayata pozitif bakmalı, uzlaşmacı olmaya çalışmalısınız. Olumlu geri dönüşler aldığınızı görebilirsiniz
YENGEÇ 21 Haziran – 22 Temmuz
Bazı bilgileri saklamanız sorunlara neden olabilir. Karşı karşıya olduğunuz durumlara dürüst yaklaşmanız istediğiniz alanlarda daha hızlı ve suçluluk hissetmeden ilerlemenizi sağlayabilir. Hayatınızı değiştirebilecek alışılmadık fırsatlar oluşabilir.
ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos
Endişelerinizi dile getirmeniz çözümler bulunmasını kolaylaştırabilir. Değişimi destekleyen ve rahatlıkla uyum sağlayan yapınız diğerlerinin sizden birşeyler öğrenme isteğini arttırabilir. Bonkörlüğünüzden faydalanmaya çalışan kişiler olabilir. Tecrübe, bilgi ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz, ama maddi paylaşımlarda bulunmak zorunda değilsiniz.
BAŞAK 24 Ağustos – 23 Eylül
Sizi yavaşlatan veya engelleyen konuları dikkatle ele almanız gerekebilir. Belli konularda açık konuşmamanız veya önemli yerlerin üzerinde durmamanız duygusal sıkıntılara ve istikrarsız tavırlara neden olabilir ya da olaylar kontrolden çıkabilir. Sorunları arkada bırakma zamanı.
TERAZİ 24 Eylül – 23 Ekim
Sempatikliğiniz ve yüksek farkındalığınız diğerlerinin size hayranlık duymasına neden oluyor. Farklı zümrelerden kişilerle iletişime geçerek geleceğinizle ilgili planlarınızı yenileme ve hayata daha geniş bir açıdan bakma şansı bulabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunabilir veya başlangıçlar yapabilirsiniz.
AKREP 24 Ekim – 22 Kasım
Sizin tarafınızda olmayan kişiler sizi sinirlendirebilir. Ancak, fikir çatışmalarına girmeniz durumunda hoş olmayan, küçük düşürücü ve hatta yaralayıcı pozisyonlar oluşabilir. Dolayısıyla, zamanınızı ve enerjinizi gelirlerinizi arttırıcı yeni yollar bulma konusunda harcamanız daha olumlu sonuçlar verebilir.
YAY 23 Kasım – 21 Aralık
Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz ön planda, ama duygusal problemler de yoğun olarak yaşanıyor . Bu tür durumlarda anlayışlı olmalı, diğer tarafın duygularını veya durumunu anlamaya veya bu kişileri dinlemeye çalışmaya gayret göstermelisiniz. Sevdiğiniz kişileri ihmal etmeniz kıskanç tepkiler vermelerine neden olabilir.
OĞLAK 22 Aralık – 20 Ocak
Sizi bazı konularda ani tepkiler vermek, ani kararlar almak veya acele harekete geçmek zorunda bırakan veya yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir. İş birliği yapmaya hazır olana kadar kendi işinize bakmalısınız. Ortaklık gerektiren işlerde ya da ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda değil, yalnız ilerleyeceğiniz işlerde daha fazla başarı şansınız var.
KOVA 21 Ocak – 18 Şubat
İletişim ağınızı doğru kurmalı ve daha çok sosyalleşmelisiniz. Karşılıklı fikir alışverişleri ve tavsiyeler hobilerinizi paraya çevirmenize ya da yapmaktan hoşlandığınız şeyler kanalıyla para kazanmanıza neden olabilir. Yaratıcılık gerektiren işler, çocuklar veya aşk hayatınız bu konu da etkili olabilir.
BALIK 19 Şubat – 20 Mart
Bazı konularda duygularınızı paylaşmanız karşınızdaki kişilerin sizi istikrarsız bulmasına neden olabilir. Diğerlerinin ihtiyaçlarına daha duyarlı olmanız ve gerektiği yerde yardım yapmaktan çekinmemeniz bazı endişelerinizden kurtulmanıza yardımcı olabilir.


Toplam 1 Yorumlar
HuYsUz_KaDiN

BAŞAK 24 Ağustos – 23 Eylül Sizi yavaşlatan veya engelleyen konuları dikkatle ele almanız gerekebilir. Belli konularda açık konuşmamanız veya önemli yerlerin üzerinde durmamanız duygusal sıkıntılara ve istikrarsız tavırlara neden olabilir ya da olaylar kontrolden çıkabilir. Sorunları arkada bırakma zamanı. Kış kış sorunlar kış kış :)

Bir cevap bırakın.

CLOSE
CLOSE