Ana Sayfa / Spor / Fenerbahçe – Real Madrid canlı yayını rekoru kıracak

Fenerbahçe – Real Madrid canlı yayını rekoru kıracak

Fenerbahçe – Real Madrid canlı yayını rekoru kıracak

Euroleague yönetimi, Fenerbahçe – Real Madrid maçının tam 201 ülke ve bölgede canlı olarak yayınlanacağını ve bu rakamın dünya rekoru olacağını duyurdu.

01 Aralık 2016, Perşembe  Yorum Yaz

Fenerbahçe – Real Madrid maçı ile bir dünya rekoru kırılacak. Eurolagueyönetimi resmi internet sitesinden bir açıklama yaparak Ülker Arena‘da oynanacak Fenerbahçe – Real Madridmaçının tam 201 ülke ve bölgeden canlı olarak yayınlanacağını duyurdu. Açıklamada Fenerbahçe – Real Madridmaçının 201 farklı coğrafyada yayınlanan ilk Euroleague maçı olduğuna vurgu yapılarak, rekorun geliştirildiği ifade edildi.

Daha önceki rekor iki İspanyol devi, Barcelona ve Real Madrid arasında oynanan maçta kırılmıştı. Potadaki El Clasico‘nun o dönem 200 farklı ülke ve bölgede naklen canlı olarak yayınlandığı kaydedildi.

Bilindiği üzere Fenerbahçe ile Real Madrid Final-Four adayları arasında üst sıralarda yer alıyor. İki ekip geçtiğimiz sezon son 8’de eşleşmiş ve Fenerbahçe, seriyi 3-0 geçerek Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenen Final-Four organizasyonunda yer almaya hak kazanmıştı.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Buda insan rengi farklı dini farklı ama insan

Buda insan rengi farklı dini farklı ama insan  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE