Türkiyenin En Büyük Chat ve Sohbet Portalında Yeni Chat Arkadaşlıkları Edinin.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

İlkbahar-Yaz Makyaj Modası


İlkbahar-Yaz Makyaj Modası

asd-1024x766

ilkbahar  yaz makyaj modası için özel koleksiyonlar çıkardık. Her marka ve tarza göre değişse de makyaj modasında da giyim modasında olduğu belirli keskin hatları var. Bu bahar ve yaza damgasını vuracak olan son gelişmelerden bahsedeyim. Biliyoruz ki, kalın kaş modası geri döndü. Kadınların en doğal güzelliklerini ön plana çıkaran kalın kaşları ister kaşları almadan bırakarak ister kaş kalemi ile hafifçe boyayarak yapabiliriz. Tabii ki yüzümüze en uygun şekilde yapmalıyız.

Dudaklarda ise uçuk bej pembe, yavruağzı tonları canlı renklerin yerine geçiyor. Evet hanımlar kırmızı ve bordo hakimiyeti sona eriyor. Bahar dönemine yavaşça yaklaştığımız şu günlerde solgun ve doğal renkler, tonlar ve natürel bir görünüme geçmeliyiz. Pembenin ve bejin her tonunu yanaklarda, tırnaklarda ve dudaklarda görebiliriz. Eğer canlı renklerden vazgeçemiyorsak da en açık kırmızı ve turuncu tonlarını tercih etmeliyiz.

Doğallıktan bahsettiğimiz için eğer dudaklarda canlı bir renk kullandıysanız başka hiçbir yerde makyaj olmamalı. Hafif bir kat pudra, bir kat rimel ve kalın kaşlar dışında.. Ama sezonun rengi pembe veya bej ruj sürdüyseniz makyajı doğallık çerçevesinde tamamlayın. En doğal görünümlü tene ulaşmak için hafif yapıya sahip ve açık tonlarda kapatıcı, fondöten ve pudra kullanın. Bunları kullanmıyorsanız cildiniz için daha iyi tabii.

Doğal gölgelendirme de sezonun modasına dahil. Far, kalem ve allık kullanırken açık tonları seçin ve cildinizle uyumlu doğal gölgelendirmeleri hafifçe kullanın. Göreceksiniz ki çok güzel olacak.. Yakın zamana kadar kullandığınız aynı rengin açık ve koyu tonları ile yaptığınız gölgeli farları bir kenara bırakıyoruz. Gözlerde gri tonları ile doğal görünümlü dudaklar bu sezon moda! Krem far tercih ederseniz daha doğal ve güzel görünürsünüz.

Gri tonundaki krem farınızı uygulayın ve pembe bir rujla kombinleyin. Yine rujunuzla aynı tondaki bir pembe farı boş kalan göz kapağına kaşlara kadar uygulayabilirsiniz. Gri pembe uyumu harika olacak. Krem farlar doğal ışıltı verir ve birbirine karışınca estetik ve zarif durur. Siyah bir göz kalemi ile sadece göz kapağının içn kısmını ve gözün üst kısmını boyayın. Abartıdan uzak durun hafifçe kalemi çekin.

Büyüleyici bakışlar için son ve en etkili adım da maskara. Her kadının bayıldığı dolgun ve uzun kirpiklere sahip olmak için önce kirpik bakım serumu uygulayın ve bir gün sonra etkisi görün. İyi bir maskarayı (rimeli) yavaşça ve kirpiklere kat kat yedirerek sürün. Sonuç, harika bakışlar, doğal ve etkileyici bir makyaj. Allıkta ise pembe, kırmızı ve şeftali tonlarından yine vazgeçiyoruz hanımlar..

Yine rujda olduğu gibi, en sade ve kadınsı tonları bulmalıyız. Yanaklarda doğal bir bronzluk ve aydınlığı yakalamak gerek. Ki, özellikle yaz mevsiminde bronz görünmek oldukça çarpıcı bir etki yaratacaktır. Kahve, bej ve hatta makyaja uyumlu mor tonları ilgi çekecek. İşin özeti ise sonuna kadar, makyajda doğal ve çarpıcı görünmek. Biz kadınları güzelliği ve bakımı hakediyoruz.bizim gibi bayanlarin en guzel modasi makyajdir.

WWW.SekerChat.comBir cevap bırakın.

CLOSE
CLOSE