Türkiyenin En Büyük Chat ve Sohbet Portalında Yeni Chat Arkadaşlıkları Edinin.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Mourinho'nun Ferhat'a ilgisi Valencia'yı harekete geçirdi! - SekerChat.com - Sohbet, Chat, bedava, Chat odaları


Mourinho’nun Ferhat’a ilgisi Valencia’yı harekete geçirdi!

ferhat-cogalan

 

 

Valencia’nın 14 yaşındaki Türk yeteneği Ferhat Çoğalan ile Manchester United’ın ilgilenmesi kulübünü harekete geçirdi.

DIŞ HABERLER- İspanyol ekibi Valencia’nın 14 yaşındaki Türk yeteneği Ferhat Çoğalan ile Manchester United’ın ilgilenmesi kulübünü harekete geçirdi.

Valencia Akademi Direktörü Jose Ramon Alexando, tesislerde Ferhat’ın babası Sedat Çoğalan ile bir görüşme gerçekleştirdi. İkili arasındaki görüşmede Manchester United’ın Ferhat’a olan ilgisinin masaya yatırıldığı ve verilecek acele kararların Ferhat’ın kariyerine kötü etki edebileceği görüşünde birleşildi.

Valencia’da yerel bir gazeteye konuşan Sedat Çoğalan; “Acelemiz yok. Ferhat’ın Valencia’da 2021 yılına kadar kontratı var ve futbolu iyi bir şekilde öğrendiği bu okulda kontratını tamamlamasını istiyorum. Ancak Manchester United gibi bir kulüp teklifte bulunduğunda bu teklife hayır demek mantıklı mı? Neler olacağına bakacağız.” sözlerini kullandı.

Alexando’dan Ferhat’ı Türkiye’ye götürmek için özel izin isteyen Sedat Çoğalan, genç yetenek Ferhat’ın Almeria Kupası’nda oynamamasını rica etti. Sedat Çoğalan’ın ricasını kabul eden Alexando, Ferhat’ın Almeria Kupası kadrosuna alınmayacağını, tatil için Türkiye’ye gitmesi için gereken iznin verileceğini söyledi.

“EN BÜYÜK VALENCIA”

Manchester United’ın ilgisinden haberdar olan Ferhat ise Valencia’da mutlu olduğunu göstermek amacıyla Facebook profiline Valencia formalı bir fotoğraf yükledi ve ‘En büyük Valencia’ mesajını paylaştı.

DEVLER FERHAT’IN PEŞİNDE

Geçtiğimiz sezon Valencia formasıyla 22 golün yanı sıra 30 asist kaydeden Ferhat’ıtakip eden kulüpler arasında Arsenal, Juventus, Bayern Munih, Borussia Dortmund gibi devler de var. Real Madrid, Monaco ve PSG’nin de 14 yaşındaki Ferhat için gözlemci göndereceği belirtiliyor.Bir cevap bırakın.

CLOSE
CLOSE